fbpx

Zawód fizjoterapeuta. Wysokie wynagrodzenia, wysokie wymagania.

Ikona dla osób niedowidzących

Rynek potrzebuje specjalistów, a nie tylko absolwentów. Po prawnym uregulowaniu zawodu fizjoterapeuty przychodnie stawiają coraz większe wymagania przed pracownikami.

Obecnie wiedza teoretyczna zdobyta po studiach jest niewystarczająca. Na pracodawcach przepisy prawne wymuszają dość wysokie wynagrodzenie, dlatego mają oni konkretne oczekiwania w stosunku do rzeczywistych umiejętności fizjoterapeutów. Kierując się ekonomią placówki liczą na to, że absolwent od pierwszego dnia będzie wiedział, co ma robić i będzie mógł realizować zabiegi samodzielnie na odpowiednim poziomie. Wymagają wiedzy, umiejętności i kursów uzupełniających co daje większą gwarancję pracodawcy na szybkie i bezproblemowe wdrożeniowego nowego pracownika.

Stanie się specjalistą dzień po ukończonej uczelni jest trudne, ale nie jest to niemożliwe.

Naprzeciw oczekiwaniom studentów kierunków fizjoterapeutycznych wychodzi Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej. Studium oferuje BEZPŁATNĄ naukę dla tych, którzy potrzebują rzetelnych państwowych kwalifikacji zawodowych.

Placówka wyposażona jest w sprzęt, który nie odbiega od standardowego wyposażenia placówek rehabilitacyjnych, a niejednokrotnie jest on nawet nowocześniejszy. Studium tworzy takie same warunki, jak te, w których przyjdzie absolwentom pracować w przyszłości.

Szkoła oferuje profesjonalną pomoc w rozwijaniu umiejętności i podniesieniu kwalifikacji na kierunku Technik Masażysta. Doświadczona kadra dydaktyczna gwarantuje, że słuchacze poznają zawód od strony praktycznej i sprostają wymaganiom przyszłej pracy.

Edukacja realizowana jest w elastycznych trybach: dziennym (5 dni w tyg.), wieczorowym (3 dni w tyg.).

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. „Aktywna Szkoła” słuchacze studium mają możliwość bezpłatnie uczestniczyć w  kursach specjalistycznych wartych nawet kilka tysięcy złotych, np.: masaż tkanek głębokich, manipulacja powięzi, podstawy rehabilitacji osób dorosłych wg metody Vojty czy kinesiology taping.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ lub POCZYTAJ WIĘCEJ O NASZEJ SZKOLE

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search