fbpx

Zawód kosmetyczka. Bizneswoman w nowoczesnym wydaniu.

Ikona dla osób niedowidzących

Popyt na urodę i dobry wizerunek rośnie. Wartość rynku usług kosmetycznych szacowana jest na 1,4 mld złotych w 2020 r. To już nie są żarty, lecz poważny biznes.

Mentalność Polaków diametralnie się zmienia.  Moda na zdrowy styl życia i zadbany wygląd, spędzanie wolnego czasu w SPA i wellness staje się elementem naszej codzienności i chwil relaksu . Nie jest też tajemnicą, że Klienci dbając o wizerunek i dobre samopoczucie poszukują usług profesjonalistów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rośnie liczba salonów kosmetycznych, a za tym stale rośnie zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowanych kosmetologów.    

Do pracy w zawodzie potrzebni są ludzie z doświadczeniem i rzetelnymi umiejętnościami. Kosmetolodzy z wykształceniem, którzy podnoszą kwalifikacja, doszkalają się, poszukują nowości wzbogacając warsztat pracy. Takich absolwentów i takiego podejścia oczekują obecnie pracodawcy, którzy niejednokrotnie zainwestowali setki tysięcy w wyposażanie salonów.

Wychodzą na przeciw oczekiwaniom rynku Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej uruchomiła kierunek technik usług kosmetycznych. Stanowi on BEZPŁATNĄ szansę na zdobycie kwalifikacji państwowych i praktycznych umiejętności dla absolwentów i studentów kierunków powiązanych z kosmetologią.

Placówka gwarantuje możliwość zdobycia wiedzy w pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt taki jakim dysponują renomowane salony kosmetyczne i SPA. Kadra nauczycielska z wieloletnim praktycznym doświadczeniem nie tylko nauczy absolwentów jak obsługiwać sprzęt, ale też Klientów. Pokaże jak budować bliskie relacje i jak skutecznie wykorzystać umiejętności i kompetencje społeczne w codziennej pracy.

Edukacja realizowana jest w elastycznych trybach: dziennym (5 dni w tyg.), wieczorowym (3 dni w tyg), zaocznym (2 dni w tyg. - sobota, niedziela – co 2 tyg.). A dla studentek, studium oferuje indywidualne dopasowanie grafiku do zajęć.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. ,,Aktywna Szkoła”, uczennice studium, mają możliwość bezpłatnie ukończyć kursy specjalistyczne warte nawet kilka tysięcy złotych, np.: stylizacja, zdobienie paznokci, przedłużanie rzęs.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Zachęcamy do aplikowania.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ lub POCZYTAJ WIĘCEJ O NASZEJ SZKOLE

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search