fbpx

Nie wierz w mity! Brak matury to nie koniec świata.

Ikona dla osób niedowidzących

Od początku szkoły średniej, informują nas, jaka to matura jest ważna, że bez niej nie ma czego szukać w życiu. Bo przecież to tak ważny papier, który umożliwia dostanie się na studia i w przyszłości zdobycie dobrze płatnej pracy.

Społeczeństwo potrafi strasznie cisnąć na zdawanie wszystkich egzaminów i kończenie prestiżowych uczelni, bo zostaniesz magistrem i dzięki temu otrzymasz dobrą pracę. Ale to nie jest prawda! W obecnych czasach jest wielu ludzi, którzy mają ukończone studia ze stopniem inżyniera lub magistra i nie pracują w swoim zawodzie. Nie mogą znaleźć pracy, bo nie mają niczego do zaoferowania pracodawcy. Przecież nikt nie przyjmie na stanowisko kogoś, kto nie posiada rzetelnych umiejętności i doświadczenia. A nie wszyscy ludzie po studiach posiadają to, co najważniejsze.

Dzisiaj trzeba nauczyć się zawodu i zdobyć fach. To praktyka, umiejętności i doświadczenie zawodowe tworzą specjalistę, a nie dyplom z uczelni. Brak matury to nie przeszkoda do stania się kimś ważnym dla społeczeństwa i zarabiania dobrych pieniędzy. Rynek potrzebuje wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na rzeczy. Jest wiele szkół, które oferują swoją pomoc każdej zainteresowanej osobie, dając prawdziwy zawód.

Jedną z nich jest bezpłatna Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej. W studium, uczniowie zdobywają doświadczenie zawodowe na wybranym przez siebie kierunku, a jest w czym wybierać: Terapeuta Zajęciowy, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych, Opiekun Medyczny, Technik Elektroniki i Informatyki Medycznej, Higienistka Stomatologiczna i inne.

Każda specjalizacja gwarantuje otrzymanie kwalifikacji państwowych, które są teraz podstawą do zdobycia dobrze płatnej pracy. Pracodawcy wymagają doświadczenia i umiejętności, a Medyk to rozumie. Dlatego zatrudnia jednych z najlepiej wykwalifikowanych specjalistów do prowadzenia zajęć w bardzo wyposażonych salach dydaktycznych. Nowoczesne urządzenia na co dzień dają uczniom poczuć się jak na przyszłym stanowisku pracy.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. ,,Aktywna Szkoła”, uczniowie studium, mają możliwość bezpłatnie ukończyć kursy specjalistyczne warte nawet kilka tysięcy złotych oraz wziąć udział w dodatkowych szkoleniach.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Presja społeczeństwa znika i dalsza praca staje się przyjemnością. Zachęcamy do aplikowania.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ lub POCZYTAJ WIĘCEJ O NASZEJ SZKOLE

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search