fbpx
Previous Next

Pasja + Praca + Pomaganie = zawód: terapeuta zajęciowy.

Ikona dla osób niedowidzących

Czy nie byłoby cudownie mieć pracę, którą się po prostu lubi? Czy chcesz robić w pracy to co przynosi Ci największą przyjemność, której poświęcasz tylko wolne chwile? Czy chcesz zarabiać i przy tym pomagać innym? Jeżeli na te pytania Twoja odpowiedz jest twierdząca to znaczy, że masz dobre serce i szanse zrealizować się zawodowo jako terapeuta zajęciowy.  

Dla mniej wtajemniczonych terapia zajęciowa sprowadzana do roli wypełniania wolnego czasu osobom starszym lub niepełnosprawnym zajęciami artystycznymi takimi jak haftowanie, malowanie, plecionkarstwo, zdobnictwo i wieloma innymi popularnie zwanymi „hand made”.

W praktyce terapeuta zajęciowy to osoba, która zajmuje się prowadzeniem terapii poprzez odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu u pacjentów przewlekłych chorób, trwałego kalectwa oraz pomaga w przystosowaniu pacjenta do samodzielnego funkcjonowania w życiu codziennym.

W dużym uproszczeniu. Osoby które w wolnym czasie oddają się różnym hobby mogą przekuć swoje umiejętności w terapie, prace i mogą tym samym pomagać innym.  Warunkiem podjęcia pracy w zawodzie jest zdobycie wiedzy z zakresu różnych form terapeutycznych oraz kwalifikacji.

Jedno i drugie można zdobyć w Białej Podlaskiej uczęszczając do Policealnego Medycznego Studium Zawodowego przy ul. Okopowej 3.

Masz jeszcze tydzień do piątku 31.01.2020 aby zarejestrować się jako słuchacz w znanym od lat MEDYKU i zdobyć zawód który może zmienić Twoje życie. Edukacja jest realizowana w wygodnym trybie wieczornym i weekendowym CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Placówka wyposażona jest w sprzęt, który nie odbiega od standardowego wyposażenia placówek rehabilitacyjnych, a niejednokrotnie jest on nawet nowocześniejszy. Studium tworzy takie same warunki, jak te, w których przyjdzie absolwentom pracować w przyszłości.

Szkoła oferuje profesjonalną pomoc w rozwijaniu umiejętności i podniesieniu kwalifikacji na kierunku Terapeuta Zajęciowy. Doświadczona kadra dydaktyczna gwarantuje, że słuchacze poznają zawód od strony praktycznej i sprostają wymaganiom przyszłej pracy.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. „Aktywna Szkoła 2” słuchacze studium mają możliwość bezpłatnie uczestniczyć w  kursach specjalistycznych wartych nawet kilka tysięcy złotych.

Rekrutacja KOŃCZY się ZA TYDZIEŃ 31 stycznia 2020 r. Masz realną szansę na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Wejdź na stronę MEDYKA lub przyjdź do placówki na ul. Okopową 3.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ lub POCZYTAJ WIĘCEJ O NASZEJ SZKOLE

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search