fbpx

Dyktando Mikołajkowe 2023

Mikołajki na Dyktanda.pl - dla dużych i małych entuzjastów poprawnej polszczyzny! Chcesz, żeby prezent trafił do Ciebie? Wystarczy 6.12 o 19:00 rozwiązać w aplikacji ZDAY świąteczne dyktando. Mikołaj pamięta o wszystkich i do udziału zaprasza zarówno Uczniów, jak i Nauczycieli oraz Rodziców! Podobno worek z prezentami zawiera książki z autografem i atrakcyjne gadżety! 

Już teraz możesz zapisać się na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023

 

Udział jest bezpłatny! Do wygrania m.in. najnowsza książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa Giełd Papierów Wartościowych w Warszawie i w Bukareszcie. “Po prostu to zrobić” to lektura, która zainteresuje każdego z domowników. Opowiada o życiu na kanwie podróży. Autor zabiera czytelników w tak skrajnie różne i ekscytujące miejsca jak wielka metropolia, pustynia czy las tropikalny. Książka Ludwika Sobolewskiego będzie świetnym towarzyszem długich, zimowych wieczorów.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,

Zespół Dyktanda.pl 

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search